Chat.ba
PREKINUT DERBI: Navijači Zvezde i Partizana napravili HAOS na Marakani, Delije se probile na zapadnu tribinu

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana od 18.30 sati na stadionu Rajko Mitić igraju 157. vječiti derbi. Ovo je duel koji bi mogao riješiti pitanje pobjednika Superlige, u slučaju da pobijede crveno-beli, ili da potpuno zakomplikuje situaciju na tabeli u slučaju pobjede Partizana. Domaći već nakon 21. minute igre imaju ogromnih 2:0. Prvo je u 18. minuti goste majstorijom načeo Radonjić, a samo tri minute poslije najbolji strijelac Superlige Pešić majstorski je pogodio za 2:0. Taj rezultat je još uvijek aktuelan Ipak, ni ovaj derbi nije mogao proći mirno, te su tokom drugog poluvremena navijači napravili pravi haos na tribinama. Delije su prešle na zapadnu tribinu, odakle su napali navijače Partizana. Popularni Grobari su na ovom duelu podijeljeni u čak tri frakcije, a pristalice crno-bijelih su izvratuile, počeli su lomiti zaštitnu ogradu i gađati ih pirotehničkim sredtvima. Susret je kratko bio i prekinut...